Beste verkeersklas 2023

Home   ›   Beste verkeersklas 2023

Dit jaar is groep 7 van de Johannes Calvijnschool uitgeroepen tot de beste verkeersklas van 2023.

Beste verkeersklas van het jaar wordt je niet zomaar. De leerlingen van groep 7 moeten namelijk zo min mogelijk fouten maken bij het theorie én praktijkexamen die jaarlijks georganiseerd worden door VVN afdeling Urk. Dit jaar deden er in totaal 19 klassen mee (393 leerlingen).
Als beloning hebben de leerlingen van groep 7 van de Johannes Calvijnschool een leuke spelochtend cadeau gekregen met als afsluiten een ijsje van Iskald.

Ook een eervolle vermelding voor de leerlingen van de Frits Bode groep 7a en de prinses Beatrixschool groep 7a. Zij zijn geëindigd op de 2e en 3e plek en mochten ook een ijsje ophalen in het Wilhelminapark.

Deel dit bericht: