Ludieke actie met de Sinterklaas!

Home   ›   Ludieke actie met de Sinterklaas!

Ludieke actie Berechja College met de Sinterklaas!

Dinsdag 5 december 2023 kwamen de leerlingen van het Berechja College wel heel verbaasd aan bij hun school. Grote verlichtte letters met ‘VAL OP’ stonden te branden tegen de gevel van het college. Echter toen de leerlingen verder fietsten, werden zij opgewacht door de enige echte Sinterklaas, die samen met vrijwilligers van VVN afdeling Urk en 5 wijkagenten van de Politie, klaar stond om de fietsverlichting van de ruim 500 leerlingen te controleren. 

Pepernoten en chocola is natuurlijk iets wat echt bij Sinterklaas hoort. Echter werden er door de goedheiligman deze keer ook noodlampjes uitgedeeld aan de leerlingen die hun verlichting niet in orde hadden zodat ze toch zichtbaar zijn in het donker. Gelukkig kon de Sint tevreden terug naar Spanje vertrekken. Ruim 3/4 van de gecontroleerde fietsen had hun verlichting netjes in orde en kon genieten van een handje vol pepernoten onder de les. 

Deel dit bericht: