Verlichtingsactie: Led jie op je keend?

Home   ›   Verlichtingsactie: Led jie op je keend?

Veilig Verkeer Nederland, afdeling Urk, heeft weer een fietsverlichtingscampagne op touw gezet. Geen overbodige luxe, nu het ‘s avonds eerder donker is. Deze week worden er drie actieavonden gehouden, met als klap op de vuurpijl een familiebingo in De Rots.

Fietsen zonder verlichting kan je niet alleen een flinke boete opleveren, maar is vooral ontzettend onveilig. De actiekar staat vanavond (maandag) tussen 18.00 en 20.00 uur bij de IJsvlet, dinsdag bij de rotonde Wilhelminapark/Akkers en woensdagavond bij Winkelcentrum Urkerhard. Fietsers en wandelaars die kunnen laten zien dat de verlichting op orde is, ontvangen een presentje én een bingokaartje voor de familiebingo op donderdagavond in De Rots. ,,Voor wandelaars is er bovendien een gratis armverlichtingsband beschikbaar.’’ Tegelijkertijd is er een actie bij de plaatselijke fietsenmakers; maandag tot en met woensdagavond kunnen mensen daar tegen enkel materiaalkosten de verlichting laten maken en ontvangen dan de bingokaart. Rijwielshop Rein Bakker en Bikeshop Urk zijn tijdens deze actiedagen van 16.00 tot 20.00 uur geopend.

De bingo is donderdag 3 november 2022 om 18.30 uur in De Rots aan de Urkerweg.

Deel dit bericht: